Region 3 Play Offs
Saturday
Time MRSC# 4 MRSC# 5 MRSC# 6 MRSC# 7 MRSC# 12 MRSC# 13     MRSC# Field 3A Field 3B
9:00 AM                 9:00 AM Cobra vs Falcons U11 D3 LYSA vs HFC Cheetahs U11 D3
                    White Gorkem
                    T.Ross P.Allen
                      Caulk
10:30 AM Fever vs Falcons U12 D2 Memphis FC vs HFC Hurricanes U12 D2 Dragons vs FURY U12 D2           10:30 AM Clarksville R's vs JSC Wolves U11 D3  
  Lando German Corum             White  
  W.Caouette Dold Stockton             T.Ross  
  Fox Gillispie Chantara             Caulk  
12:00 PM Fever vs Lobos U13 D2 HFC Black vs Fury FC U13 D2   Lobos vs FURY U15 D2         12:00 PM Hurricanes vs Lobos U11 D2 Fever vs Memphis FC  U11 D2
  Lando Dold   Chantara           Wada Mears
  W.Caouette German   Stockton           A.Eddy N.Eddy
  Fox Parker   Corum             Caulk
1:30 PM Gryphons vs Fever U12 D2 Falcons vs Memphis FC  U12 D2 HFC Hurricanes vs Dragons U12 D2 Royals vs. Red Dragon U12 D3 Cobra vs JSC Wolves U12 D3       1:30 PM Quest vs Dragons U11 D2 Falcons vs Damants U11 D2
  Plumpton Parker Mears Gorkem Papachristou         Bryan T.Ross
  A.Eddy Gillispie P.Allen Carruthers Burger           S.Wilson
  N.Eddy D.Wilson Zink B.Monti              
3:00 PM Fever vs Memphis FC U13 D2 HFC Black vs Lobos U13 D2   Cookeville United vs United U14 D2 Memphis United FC vs Falcons U14 D2       3:00 PM Falcons vs LYSA U11 D3 JSC Wolves vs Cobras U11 D3
  Aburad Irby   Slater Papachristou         To.  Marshall D.Wilson
  A.Eddy S.Caouette   B.Monti Weitzman         N.Eddy Burger
  Bryan Cross   Beith Kim         J.West S.Wilson
4:30 PM FURY vs Gryphons U12 D2 Nashville United vs United U18 D2 HFC vs Cordova Reds U18 D2 Quest vs Cobra U13 D3 HFC White vs Cordova Reds U13 D3 Quest vs Lobos U15 D2     4:30 PM HFC Cheetahs vs Clarksville R's U11 D3  
  Chan S.Caouette B.Monti Beith Kim Weitzman       Armstrong  
  Eschenbach Cross Slater D.Wilson Mears To.Marshall       Zink  
  Carruthers Irby Aburad S.Wilson Zink Wada       J.West  
6:00 PM Fury vs Memphis FC D2 U13               6:00 PM Hurricanes vs Fever D2 U11 Memphis FC vs Lobos U11 D2
  Eschenbach                 Armstrong Burger
  Chan                   J.West
  Carruthers                    
Sunday
Time MRSC# 6 MRSC# 7 MRSC# 8 MRSC# 9 MRSC# 10 MRSC# 11 MRSC# 12 MRSC# 13 MRSC# U11 Field U11 Field
8:00 AM FURY vs Lobos D2 U13   Fourth Place vs Fifth Place U12 D2 HFC Black vs Fever D2 U13 United vs Memphis FC U14 D2 Falcons vs Cookeville United U14 D2 Royals vs Cobras U12 D3 Red Dragons vs JSC Wolves U12 D3 8:00 AM LYSA vs JSC Wolves D3 U11 Falcons vs HFC Cheetahs D3 U11
  Bryan   Burger Eschenbach Beith Raffo Dold Parker   Barnes Snyder
  Aburad   Cross D.Wilson Irby Ace Fox Carruthers      
  Zink   Bursi S.Wilson Stockton Corum A.Eddy N.Eddy      
9:30 AM Quest vs HFC White U13 D3 Cobra vs Cordova Reds U13 D3     United vs HFC U18 D2 Nashville United vs Cordova Reds U18 D2     9:30 AM Cobra vs Clarksville R's D3 U11  
  Aburad Cross     Irby Ace       Barnes  
  Bryan Burger     Beith Raffo          
  Zink Dold     Stockton Corum          
11:00 AM FURY vs Quest U15 D2 Red Dragons vs Cobra U12 D3 HFC Black vs Memphis FC D2 U13 Fever vs Fury D2 U13 Memphis United FC vs Cookeville United U14 D2 Falcons vs United U14 D2 JSC Wolves vs Royals U12 D3   11:00 AM Quest vs Falcons U11 D2 Dragons vs Damants U11 D2
  D.Wilson Armstrong German T.Ross Raffo Plumpton Bonsignori     Barnes  
  Fox Ta.Marshall Bursi Fox Beard A.Eddy To.Marshall        
  S.Wilson     Grai Carruthers N.Eddy          
12:30 PM Cordova Reds vs Quest U13 D3 HFC White vs Cobra U13 D3 SF1 U12 D2 1st vs. Winner 4 and 5 SF2 U12 D2 2nd vs 3rd HFC vs. Nashville United U18 D2 Cordova Reds vs United U18 D2     12:30 PM Memphis FC vs Huricanes U11 D2 Lobos vs Fever U11 D2
  To.Marshall Stockton Grai Plumpton Beard Armstrong       German Bonsignori
  N.Eddy A.Eddy Bursi Ta.Marshall Carruthers Fox          
  D.Wilson S.Wilson     Gillispie T.Ross          
2:00 PM     Memphis FC vs Lobos D2 U13           2:00 PM Damants vs Quest U11 D2 Dragons vs Falcons U11 D2
      Stockton             German Grai
      Beard                
      Gillispie                
3:30 PM                 3:30 PM SF1 U11 D3 1st vs 4th SF2 U11 D3 2nd vs 3rd
                    German Plumpton